zabehnutý eshop Inzerát je neaktuálny

Kategória

Eshop

Popis
Ponúkam zabehnutý eshop. Skladové priestory možno vyriešiť externe - všetko sprostredkujem. Faktúry možno sťahovať do účtovného programu mrp - dávali
Ponúkam zabehnutý eshop. Skladové priestory možno vyriešiť externe - všetko sprostredkujem. Faktúry možno sťahovať do účtovného programu mrp - dávali sme si to robiť na mieru.
Nemáme fb stránku, ani reklamy na FB, čiže pri troške úsilia urobíte ďaleko viac. Tovar je žiadaný, len treba mať nejaké tie konkurenčné výhody. Všetko čo sme sa doteraz naučili a zistili vám radi posunieme ďalej, aby ste nemali nečakané výpadky tovarov, nevyriešené reklamácie, nespokojných zákazníkov atd. Fungujeme prevažne na cross docking, sklad nám tvorí len cca 10 m2. V cene už aj tovar na sklade, ktorý tvorí cca 5-6000 e. Mení sa to a nakoľko fungujeme ďalej presnú hodnotu neviem momentálne vyčísliť.
Eshop som zriadila a začala sa mu venovať popri materskej dovolenke, nečakala som taký rýchly rozbeh a naozaj sa dá veľmi krásne zarobiť. (momentálne po zaplatení nákladov som mala 2tisicky pre seba) ak si spravíte fb stránku a budete sa eshopu venovať tak myslím, že za 4 mesiace možno aj skôr máte investíciu späť a už potom zarábate len pre seba.
Keďže mám aj inú prácu, musela som sa pre niektorú rozhodnúť a teda eshop posúvam ďalej. Budem rada ak v ňom budete pokračovať, venujete mu svoj čas a bude ďalej len rásť.
Momentálne som dohodnutá s nemenovaným dodávateľom, ktorého výrobky na SK nie sú, ale je o nich veľmi veľký záujem, že rozbehneme spoluprácu. Práve dávajú dokopy fabriku aby vedeli výrobky expandovať vo väčšom - je to otázka pár mesiacov. Kontakty potom nasmerujem na vás. Verím, že tieto výrobky budú veľmi úspešné na trhu.

Špecifické detaily inzerátu

Návštevnosť mesiac/: 1700
Obrat rok/: 145000

Cena

20 000

Pridal

Daniela pastier

Lokalita

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 274
Zobrazené: 88
Pridané 13-07-2021
Inzerát expiruje: 09-01-2022