Nie, náša inzercia neobmedzuje počet inzerátov od jedného inzerenta. Či sa jedná o firemnú inzerciu alebo jednotlivca súkromnej osoby.
Áno, 5 dní pred ukončením platnosti inzerátu, príde informačný email pre možnosť obnoviť platnosť na ďalšie obdobie.
Pokiaľ Vám neprišiel potvrdzovací email o vytvorení inzerátu. Skúste pozrieť adresár so spamom. Alebo ste pri vytváraní inzerátu pravdepodobne spravili preklep. Preto je výhodnejšia registrácia na portál. Inzeráty môžete kedykoľvek upravovať naraz a znova po vypršaní zobrazenia obnoviť.
Nie, nieje nutná registrácia. Svoje inzeráty môžete upravovať a mazať pomocou odkazov vygenerovaných portálom, ktoré sa nachádzajú v potvrdzovacom emaile o vytvorení inzerátu.
Príplatkové služby na našom realitnom portáli môžete objednať týmito spôsobmi:
  • Online SMS platobná brána. Platba je bezpečná  poskytuje prevody od Slovenských operátorov. (platba prebieha online priamo v rozhraní platobnej brány a kredity alebo služba je po úspešnom prevode ihneď k dispozícii).
  • Stripe platobná brána - online prevod platba kartami MasterCard, Visa
  • Fondy platobná brána - online prevod platba kartami MasterCard, Visa, Maestro, online prevody zo slovenských a českých bánk.
  • PayPal online prevod - možnosť paltby cez účet Paypal alebo pomocou kariet ako (neprihláseny v PayPal).
  • Offline - platba na účet našej firmy. Kde Vám vystavíme faktúru a služba sa dá využívať až po pripísaní prostriedkov na náš účet.
Áno, inzercia je zadarmo. Platené sú len príplatkové služby. A to rôzne zvýraznenia realitnej inzercie.