Predám rýchly, vyladený a zabehnutý Eshop s eko a čajovým sortimentom Mobake.sk

Predaj

Popis

Rýchly, graficky vyladený a UX priateľský eshop s ekologickým sortimentom do domácnosti, zubnou hygienou, zero-waste, čajovým sortimentom, vonnými tyčinkami a ďalším. Je to eshop s príbehom. Projekt začal v roku 2016 pod doménou www.motivacnekefky.sk s dizajnovými bambusovými zubnými kefkami s gravírovanými inšpiračnými myšlienkami, neskôr sa pridali bambusové slamky a širší bambusový sortiment. Zameranie predovšetkým - veľkoobchodná distribúcia. Projekt svojho času zaznamenal značný záujem ľudí, bolo o ňom a zakladateľovi napísaných niekoľko článkov v online a tlačených médiách (Forbes, StartitUp, Interez, Novejša...). Tiež prebehlo niekoľko zaujímavých spoluprác so slovenskými influencermi.

V roku 2018 sa projekt začal orientovať na všeobecné ekologické portfólio prevažne slovenskej výroby. Začali sme podporovať environmentálne projekty ako známy český projekt Prales Dětem alebo združenie VLK. 2019 účastnili sme sa na niekoľkých veľkých festivaloch a s predajným stánkom precestovali celé Slovensko. 2020-2022 postupne sme ustupovali veľkoobchodnej distribúcii produktov a začali sa orientovať na maloobchod. Zúčastnili sme sa niekoľkých zahraničných dizajnových eventov, napríklad v Maďarsku alebo Bulharsku.

● Fungovanie a eshopu:
Eshop funguje na Woocomerce riešení na redakčnom systéme Wordpress, ktorý dokáže zvládnuť aj začiatočník. Šablona je stavaná na mieru našim grafikom.

Eshop predávam s doménou www.mobake.sk a ďalšími pridruženými doménami (4), ktoré sa môžu časom začať využívať + hostingy. Doména, hosting a emailové adresy sú riešenia cez kvalitného poskytovateľa služieb WebSupport.sk

Prepojenia: V cene eshopu je prehľadný zoznam dodávateľov s prihlasovacími údajmi do ich veľkoobchodných rozhraní. Eshop využíva služby dopravcov: GLS kuriérska služba, Packeta a Slovenská pošta. Eshop je zapojený do affiliate siete Affial.cz a do európskeho portálu problematických látok AskREACH. Na Heureka.sk 93% produktov riadne zalistovaných. Sme partnermi Heureka Marketplace, z kade chodia tiež objednávky. Eshop má registrovanú ochrannú známku na produkt Motivačné kefky®. Email marketing: Mailchimp.com. Záznam aktivity návštevníkov webu: Fullstory.com.

Máme vlastný sklad: 40% vlastný brand Mobake, 30% dodávatelia, platba na faktúru, 30% komisionálny dodávatelia.

● Priemerné náklady na prevádzku eshopou pri aktuálnom nastavení:
Webhosting: 48,7€/ ročne

Domény (5): cca 85€/ ročne
Priemerná doprava: 78€/ mesiac
Baliaci materiál priemerne: 10-15€/ mesiac

Dobrovoľné náklady:
Marketingová agentúra: cca 530€/ mesiac
Heureka kredit priemerne: 8€/ mesiac
Budget na reklamnéí kampane: podľa vašej voľby (ideálne aspoň 600-800€/ mesiac)
Grafika: podľa voľby, aktuálne interne.

Certifikáty eshopu:
• Overené zákazníkmi na Heureka.sk
• Eshope prepojený na porovnávače: Heureka.sk, Favi.sk
• Eshop je víťazom Ceny Heureky 2021, II. miesto
• Recenzie eshopu: Google 5*, Facebook 5*, Heureka 4,7*, Zľavomat.sk 4,6*

● SEO a médiá:
Plugin SEO Yoast : produktové stránky a hlavné podstránky sú relatívne dobre vyladené. Na SEO sa myslelo. Produktové stránky riadne rozpísané. Veľká časť fotografií je z vlastnej produkcie. Časť z nich uložená na GoogleDisku. Linkbuilding aj so silnými portálmi (vyše 150 prepojení).

● Sociálne siete:
• Facebook: Mobake (1500 fans)
• Instagram: Mobake_sk (1780 fans)
• Youtube: Mobake
• Pinterest: Mobake

POTENCIÁL:
Na eshope som pracoval vyše 5 rokov, s programátorom sú rozbehnuté UX inovácie, vyladenia procesov a znižovanie administrácie. V pláne bolo aj rozširovanie sortimentu. Eshop má stálych a verných zákazníkov, ktorý sa k nám vracajú. Návštevnosť z reklám 42,6%, organická návštevnosť 36,2%, Direct 5,8%. Sortiment je aktuálny a moderný. Po poriadnom naliatí kapitálu predovšetkým do Google Ads máte zaručený príval nakupujúcich návštevníkov (konverzný pomer z Google reklám až 2,74% za posledné 4 mesiace).

● Dôvod predaja:
Zvyšujúca sa administratíva eshopu a súbežný rozvoj iných osobných aktivít ma donútili zamyslieť sa nad predajom eshopu. Keďže projekt som viedol viac-menej sám, pociťujem potrebu odbremeniť sa od operatívy a predať ho do dobrých rúk. Ak má eshop ďalej napredovať je potrebné mať viac ľudí. Veľký potenciál a gro úspešných projektov je v dobrom marketingu.

Ponúkam 3 možnosti:
a) Predať komplet eshop s kontaktmi, prepojeniami uvedenými vyššie a skladom.
b) Predať komplet eshop s kontaktmi, prepojeniami uvedenými vyššie bez skladu.
b) V prípade seriózneho záujmu a dostatku motivácie môžeme byť kolegovia a eshop poriadne rozbehnúť.

Špecifické detaily inzerátu

Obrat rok/ 11 900€

Video

Cena: 15 900 Cena dohodou
Kontakt: Patrik Jakš
Telefón:: +4..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z WebyNaPredaj.sk
Pridané 12-04-2022
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty