Predám predpripravený eshop

Predaj

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 145
Zobrazené: 177
Inzerát expiruje: 11-10-2020
V kategóriach: Eshop

Popis

Predám kvalitne spracovaný eshop s pripravenou grafikou na mieru a veľmi dobrým potenciálom preraziť v predaji reklamy- komplet. Ide o projekt v ktorom si zákazník môže kúpiť reklamné predmety (hrnčeky, letáky, vizitky, roll-up, bannery, reklamné vlajky, stany, prezenčné stolíky a mnoho ďalšieho- proste čo chcete). Zákazník si môže rovno v eshope navrhnúť vlastnú grafiku, použiť predpriravenú grafiku, alebo vložiť vlastný návrh-grafiku na zvolený produkt.
Žiadne zložité nastavovania a kódovanie. Stránka spravená v redakčnom systéme Wordpress s doplnkom woocommerce. Takže úpravy zvládne každý laik. Zaškolím, vysvetlím, prípadne za Vami vycestujem a všetko ukážem.
Eshop kompletne prepojený na google analytics a google ads (pekne vidíte koľko ľudí kde a odkaľ a čo pozerajú naajviac, odkiaľ prichádzajú a pod.)
Samozrejmosťou je FB stránka + instagram
Vhodné pre začínajúcich aj pokročilých, dá sa s tým pekne zarobiť
Predaj s dôvodu nedostatku času pre venovanie sa programovaniu čo ma veľmi mrzí no pohlcuje to všetok môj čas, stránka nebola aktívna pomaly rok, takže sa jej treba poriadne povenavať, nakoľko v poslednom roku sa stránka komplet prerobila a pridali rôzne prémiové vylepšenia. Treba začať od znova. Nevenoval som sa jej, len teraz sa dokončil vzhľad, pridali produkty a rôzne funkcionality.
V prípade potreby Vám vieme upraviť detaily, pridať rozšírenia eshopu, zmeniť dizajn alebo doménu (žiaden problém). Samozrejme v cene projektu
Po odkúpení Vám upravíme kontaktné údaje, zabezpečíme obchodné podmienky napojenie na porovnávače, zabezpečenie platobnej brány a iné.
stránke je na doméne: potlacreklamy.sk
E-shop splna všetky kritéria prevádzkovania e-shopu na Slovensku.
Jednoduché, sofistikované ovládanie systému s množstvom nastavení (napr. na úvodnú stránku sa dajú vybrať produkty, obrázky a písať rôzne reklamné texty, alebo informovať zákazníkov o pripravovanej akcii..)

Info:
- Eshop funguje na systéme Woocommerce + veľa prémiových modulov a vylepšení
- je upravený na mieru podľa požiadaviek grafika na mieru logo
- automatické vytváranie faktúr
- automatické štatistiky, analýzy a iné užitočné služby
- podpora od programátora + možnosť spolupráce aj do budúcna ak bude treba niečo zmeniť upraviť
- kontakty na dodávateľa CZ/SK
-xml import a export produktov
- môžete pridať akékoľvek produkty, nieste viazaný odoberať len od týchto dodávateľov,

Môžete predávať čokoľvek ak si nakúpite stroje, aj hrnčeky, vizitky, trička, puzdra na mobily, pera, vankuše, puzzle, proste čokoľvek vam pride na rozum
Zo všetky pomôžem, vysvetlim, zaškolím,
Pridane množstvo vychitavok – ak zákazník nedokončí objednávku do 6h, pride mu automaticky meil s 5% zľavou na dokončenie nakupu
Zakaznik môže pridať poznamku priamo v detajle produktu,
Zakazník môže porovnať produkty, pridať do obľúbených , navrhnúť produkt
Zákazník môže pridať prílohu ako obrazky a zip súbory a pod. aj v detajle produktu alebo až v pokladni ako uzná za vhodné
Nastavené rôzne zľavy za výšku nákupu
Navrhár pekne vymakaný, môžete pridat svoje návrhy ktoré si môžu zákazníci vybrať, alebo pridať šablóny, klipardy a pod.
Dizajn na mieru, logo na mieru
Kopu platených pluginov z doživotnou licenciou,
K eshopu pridám aj stránku vhodnú pre reklamnú agenturu + pridám k tomu dalsie 4 domény ktoré môžu slúžiť ako presmerovane domeny alebo môžme nakopírovať obsah na tieto isté stránky: royalprint.sk, tvorbagrafiky.sk, tlaconline.sk, vlastnapotlac.sk + pridám aj testovaciu domenu test.potlacreklamy kde si to všetko môžte skusaťť, testovať,
V eshope je kvantum vychytávok, v detajle produktu môže zákazník pridať poznámku, pridať obrázky, opýtať sa na konkrétny produkt, môže porovnať produkty, navrhnúť produkt, znova objednať poslednú objednávku ak je prihlasený, množstevné zľavy nastavené, zákazníci môžu zbierať body a vymeniť ich za zľavu za nákup, nastavené rôzne úrovne zliav registrovaným partnerom- odberateľom a pod.
Do dizajnéra som nahral množstvo šablon, clipardov, tvarov, písma, proste cely systém premakaný

Špecifické detaily inzerátu

Návštevnosť mesiac/ 10
Obrat rok/ 0
Cena: 3 000 Cena dohodou
Kontakt: 0944426927
Telefón:: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z WebyNaPredaj.sk
Pridané 13-07-2020
Pridal
Neregistrovaný inzerent
webynapredaj

 

No Internet Connection