Naturka.sk - web + doména na predaj Neviditeľný inzerát

Kategória

Eshop

Popis
Predám novú affiliate webstránku špecializovanú na zdravie a krásu, čo je jeden z najsilnejších segmentov, čo sa týka online nákupov na Slovensku. Kr
Predám novú affiliate webstránku špecializovanú na zdravie a krásu, čo je jeden z najsilnejších segmentov, čo sa týka online nákupov na Slovensku.

Krátky popis:
- exkluzívna doména naturka.sk (len samotná doména má veľmi vysokú hodnotu!),
- ročné náklady: doména a webhosting (50 eur/rok),
- možnosť rozšírenia o ďalších obchodných partnerov z oblasti zdravie a krása. Zatiaľ pridaných len pár partnerov ale výber je obrovský!
- stránka zarába aj bez investície,
- nie je to eshop ,nepotrebujete sklad, nepredávate a nebalíte tovar, nechodíte na poštu podávať balíky, neriešite reklamácie, atď. - PONÚKATE SLUŽBU. Samozrejme, môžete využiť stránku aj ako eshop a predávať vaše produkty alebo realizovať dropshipping. Hoci aj všetko spoločne na jednom mieste!

Ako to funguje?
Affiliate znamená, že niekto z vašej stránky je presmerovaný na stránku partnerského obchodu a keď zakúpi tovar, tak vy dostanete províziu (10% až 30%). Zvyčajne cookies sú nastavené na 15-45 dní, to znamená, že návštevník nemusí ihneď nakúpiť ale ak sa vráti, napr. o týždeň alebo 20 dní na tú istú stránku, tak provízie sa pripíšu vám.

Administrácia stránky je veľmi jednoduchá, pridávanie nových partnerov zvládnete na základe zaškolenie, čo je zahrnuté v cene a to na základe videonávodu alebo online školenie. Ak potrebujte viac info čo sa týka affiliate marketingu napíšte mi, je to veľmi jednoduché.

Vašou prácou so stránkou by malo byť, hlavne propagácia, pridávanie príspevkov na FB/Instagram. Zdieľanie týchto príspevkov v rôznych FB skupinách, takto získate organické /neplatiace/ návštevy, resp. aj provízie, ak návštevník zakúpi cez stránku v niektorom eshope tovar. Samozrejme propagovať stránku môžete aj cez súťaže, krátkych videí, bannerov od partnerov, atď. Možností je veľa.

Ak s tým začne robiť nadšenec, tak môže mesačne zarobiť krásne peniaze. Kontaktujte ma prosím mailom na info(@)naturka.sk. V prípade vystavenia faktúry sa pripočítava DPH 20%.

Špecifické detaily inzerátu

Návštevnosť mesiac/: 1
Obrat rok/: 1

Cena

1 500

Pridal

Neregistrovaný inzerent

Lokalita

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 538
Zobrazené: 87
Pridané 12-04-2023
Inzerát expiruje: 09-10-2023