Vivian Shop Neviditeľný inzerát

Kategória

Eshop

Popis

V ponuke je veľký pekne sa rozbiehajúci internetový obchod vivianshop.sk zameraný na spoločenské a svadobné šaty, kabelky, svadobné doplnky, šperky a

V ponuke je veľký pekne sa rozbiehajúci internetový obchod vivianshop.sk zameraný na spoločenské a svadobné šaty, kabelky, svadobné doplnky, šperky a bižutériu, a ďalšie ponuky ktoré vytvoria veľký eshop ktorý ponúka všetko pre náročné aj menej náročné zákazníčky.
Eshop je možné ľubovoľne rozširovať a pretvárať.
Široký obsah aj rozsah poskytuje zákazníkom veľký výber.
Eshop funguje už rok, je odskúšaný a plne funkčný.
Internetový obchod sa neustále rozširuje podľa požiadaviek zákazníkov, pribúdajú novinky každý deň.
Eshop je vytvorený v systéme ktorý zvládne aj začiatočník, nie je potrebná znalosť programovania.
V cene je zahrnutá aj doména.
Novému majiteľovi vysvetlíme ako pracovať s administratívou, poradíme v oblasti rozširovania ponuky, poradíme ako na reklamu a poskytneme kontakt na dodávateľa.
Dodávateľ je len jeden čo je veľká výhoda.
Novému majiteľovi radi pomôžeme rozšíriť a upraviť eshop podľa jeho požiadaviek.
Internetový obchod funguje na princípe dropshippingu - tovar je objednaný u dodávateľa a ten tovar zasiela priamo zákazníkom eshopu.
Majiteľ eshopu nemusí riešiť žiadne skladové zásoby, nerieši zasielanie balíkov a prípadné reklamácie s vráteným tovarom rieši dodávateľ resp. výrobca.
Z toho vyplýva, že eshop nemá žiadny naskladnený tovar ani vrátený tovar.
Majiteľ eshopu sa zameriava len na fungovanie eshopu.
Eshop je možné aj pripojiť k už existujúcemu svadobnému salónu alebo predajni spoločenských šiat a rozšíriť tak ponuku pre zákazníčky a obsiahnuť aj zákazníčky vrámci celej SR a ČR.
Eshop nie je na predaj z dôvodu naskladneného a nepredaného tovaru, ale ako eshop s potenciálom ďalšieho úspešného fungovania.

Viac informácií poskytneme mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. čísle 0951 011 039.

Cena

1 500

Pridal

Jana Kováčiková

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 607
Zobrazené: 152
Pridané: 21-10-2023
Inzerát expiruje: do vymazania