Escoot.sk - READY-MADE Business s maržou až 162€/kus / VLASTNÝ CLOUD

Predaj

Popis

Rád by som Vám ponúkol na kúpu projekt alebo investičnú príležitosť v podobe internetového obchodu escoot.sk, ktorý je zameraný na predaj elektrických kolobežiek, ktoré sú v dnešnej dobe veľkým trendom a je na nich vysoká marža.   V prvom rade by som rád podotkol, že ide o investíciu s návratnosťou už od 6 predaných kusov. Ide o ideálnu príležitosť pre podnikateľov, ktorý hľadá zhodnotenie pre svoje finančné prostriedky a chce chytiť vlnu trendu alebo rozvinúť ďalší zdroj príjmu vo svojom portfóliu.  

Prejdime rovno k číslam:

Silný dopyt po elektrických kolobežkách, ruka v ruke s vysokými maržami obohatenými o jednoduchosť a kvalitného dodávateľa.

Výpočet: 

Nákupná cena - 193 €, náklady na dopravu od dodávateľa sú už zahrnuté v cene

Naša predajná cena - 355 €

Priemerná predajná cenacena konkurencie - 389 €, V niektorých prípadoch dokonca vyššia.

Pri predajnej cene stanovenej naším internetovým obchodom vychádza zisková marža:

1 predaný kus - 162 €
5 predaných kusov - 810 €
10 predaných kusov - 1620 €
20 predaných kusov - 3240 €


Tento model ponúka vysoké príjmy. Osobne by som sa aspoň spočiatku držal aktuálnej ceny, aj tá ponúka pekné zisky.   (S nákupnou cenou sa dá dostať ešte o niečo nižšie. Záleží na počte odobraných kusov a ďalších faktoroch, ktoré rád novému majiteľovi vysvetlím.)   Z hľadiska ziskov sa jedná o veľmi pekné čísla, ktoré môžete dosiahnuť pomerne ľahko vzhľadom k dopytu po tomto tovare a keďže na predaj nemusíte využívať iba internetový obchod, ale môžete využiť aj ďalšie predajné kanály ako Facebook Marketplace, Instagram shopping, Google Merchant, Heureka apod. 

Toto podnikanie som sám testoval. Išlo mi primárne o rýchle zhodnotenie peňazí. Takže som svoje kolobežky inzeroval aj na Facebook Marketplace, vložil som asi 8 inzerátov do rôznych miest (podľa veľkosti mesta, ale primárne som sa sústredil na mestá v mojom okolí) a niektoré z nich podporil reklamou za 3-4e na deň. Počas niekoľkých dní sa mi ozvalo vyše 100 ľudí a vypredal som takmer všetky zásoby.

Pokiaľ správne chopíte do rúk marketing a využijete všetky vyššie spomínané predajné kanály + dáte na moje tipy, tak bude zhodnotenie Vašich financií ešte väčšie a rýchlejšie ako moje.


Čo tu ponúkam na predaj?


Ponúkam na predaj investičnú a podnikateľskú príležitosť v podobe ready-made projektu. Hľadanie dodávateľa, odskúšanie kvality tovaru, zhotovenie internetového obchodu a marketingovej stratégie by Vám zabralo množstvo času a peňazí, v tejto príležitosti už máte všetko hotové. V podstate už Vám stačí začať. Všetky hlavné náležitosti sú už nachystané.  


Čo je všetko zahrnuté v cene?

- Know-how
- Ľahko zapamätateľná doména escoot.sk + email obchod@escoot.sk
- Dizajnovo vyladený a responzívny web postavený na vlastnom Cloud serveri
- Prenájom Cloud servera na 1 mesiac zadarmo
- Napojené sociálne siete 
- Profily na sociálnych sieťach
- Facebook, Instagram
- Napojenie na Heureku 
- Kontakt na dodávateľa
- Fotografie a videá slúžiace ako podklady pre sociálne siete
- Odporúčaná marketingová stratégia


- Moja osvedčená stratégia na Facebook Marketplace pre rýchle zhodnotenie investície 

- V prípade, že bude treba nejakých revízií na webe, tak ty urobím v rámci mesačnej podpory zadarmo. Po predchádzajúcom dohovore - Prémiové pluginy (Rankmath PRO, Imagify PRO, Elementor PRO a pod.)

- Zaučenie v administrácii internetového obchodu  
- Možnosť spracovať na web aj články na vopred stanovené kľúčové slová.

- Možnosť dodania niekoľkých prémiových pluginov zadarmo. - Momentálne nie sú na web potrebné.
- Po dohovore môžem zariadiť napojenie na Google Merchant.    

Pripravené obchodné podmienky, GDPR, cookie lišta.  Pár slov o webe.

Momentálne je web designovo postavený iba na jednu špecifickú elektrokolobežku a to Aovo ES80 (M365). Nie je problém samozrejme web rozšíriť o nové produkty, čo môžem urobiť pre nového majiteľa zadarmo.  

Web je postavený na Wordpresse a beží na súkromnom Cloud serveri, ktorý je na 1 rok v cene zadarmo. Druhý rok bude cena zhruba 5e mesačne.  

Web je plne responzívny pre všetky zariadenia. Web sa sám pravidelne automaticky zálohuje na Cloud serveri a disponuje zabezpečením proti napadnutiu, vrátane zabezpečenia proti DDoS útokom. Zálohy ide nastaviť aj zvlášť priamo na Váš email pomocou pluginu.  

Stránka a administrácia je intuitívna a veľmi ľahká na ovládanie aj pre neskúsených užívateľov.  


Vďaka programu Elementor je možné na webe upraviť akúkoľvek časť a všetky dizajnové úpravy nie sú nijako obmedzené, ako je to v prípade krabicového riešenia internetových obchodov.     Obchod má aj svoj vlastný email, na ktorom je nastavené presmerovanie na môj osobný email. Takže upozornenie na všetky objednávky vám môže prísť na osobný email a nemusíte mať strach, že vám čokoľvek unikne. Presmerovanie samozrejme potom nastavím na email nového majiteľa.  


Aká je vôbec samotná kolobežka?

Zvolenie tej pravej elektrokolobežky bolo pre toto podnikanie kľúčové a nechcel som s tým začať kým nenájdem kvalitný kus, ktorý sám otestujem. Predtým ako som urobil veľkú objednávku som objednal 2 testovacie kusy tejto kolobežky, aby som sa ubezpečil, že zákazníci budú spokojní a že bude minimálny počet reklamácií. (zatiaľ nie sú žiadne reklamácie)  


Na kolobežke som prešiel dokopy cez 350 kilometrov a nemal som s ňou jediný problém. Vodotesnosť funguje ako má, udávaný dojazd sedí, maximálna rýchlosť tiež.  
Materiál je pevný a kvalitný. Kolobežka je veľmi ľahká a dá sa zložiť a rozložiť behom pár sekúnd.  


Základná špecifikácia:

- Motor s výkonom 350W
- Maximálna rýchlosť 31km/h
- Dojazd až 35km na jedno nabitie
- Vodotesná ochrana IP65
- Batéria 10,5Ah
- váha 12,5kg
- Materiál rámu
- Zliatina hliníka  

Čo ma ale prekvapilo sú možnosti v aplikácii, v ktorej môžete nastaviť ľubovoľnú maximálnu rýchlosť, napríklad 15km/h alebo aj maximálne 31km/h.
Nastaviť si môžete aj akceleráciu od 1-10, silu brzdy od 1-10, tri rýchlostné režimy alebo zámok kolobežky.


Po jazde sa potom môžete pozrieť na všetky jazdné štatistiky, vrátane kapacity batérie.   Ide teda o skutočne kvalitnú elektrickú kolobežku.  

Dôkaz, že sa jedná o dobrú voľbu v oblasti elektrických kolobežiek je tiež ten, že mám informáciu ohľadom nákupu týchto kolobežiek jedným veľkým predajcom v SR, ktorý bral takmer sto kusov presne tohto modelu.  


A čo dodávateľ?

V prvom rade musím podotknúť, že dodávateľ má skladom viac modelov, ale ma zaujal hlavne tento, pretože pred veľkoodberom som si overil, že sa jedná na slovenskom trhu o jednu z najžiadanejších špecifikácií elektrokolobežky.

Samozrejme, kto bude chcieť, môže svoj sortiment rozšíriť. 

Dodávateľ ponúka aj ďalšie modely - rýchlejšie a výkonnejšie. Po dohovore môžem e-shop rozšíriť a nadizajnovať pre viac modelov.


Dodávateľ je zo zahraničia a sklady má v Európe. Doba doručenia trvá okolo 5-10 pracovných dní, cez DPD. Zodpovedá a reaguje rýchlo. Na tovar poskytuje záruku 12 mesiacov.    


Je pre toto podnikanie vhodná chvíľa a budú za tento tovar ľudia utrácať vzhľadom na situáciu vo svete?

Situácia vo svete toto odvetvie nijako negatívne neovplyvnila, ba naopak. Ľudia chcú šetriť, kde sa dá a tak hľadajú napríklad alternatívny dopravný prostriedok do práce a na bežné cestovanie po meste. Nehľadiac na to, že posledné roky sa vo svete rozširuje myšlienka ekológie. Osobne vídam vonku čoraz viac ľudí používať práve tento „dopravný prostriedok“. Nehľadiac na to, že študenti vysokých a stredných škôl tiež ocenia túto formu nízkonákladovej a ekologickej prepravy.  


Prečo obchod neprevádzkujem sám?

Tento internetový obchod bol stvorený so zámerom predaja novému vlastníkovi. Nový majiteľ tak dostane full-service riešenie v podobe nového a kompletne vypracovaného projektu, pri ktorom stačí už len začať.

Z hľadiska príležitosti by som ho prevádzkoval sám, ale radšej internetové obchody tvorím, než prevádzkujem.    


Ďakujem Vám, že ste sa dočítali až sem. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte ma prosím na moju emailovú adresu:  

robintoman77@seznam.cz


Cena je smuvná.

Špecifické detaily inzerátu

Návštevnosť mesiac/ 100
Obrat rok/ 1065
Cena: 990 Cena dohodou
Kontakt Robin Toman
robintoman77@seznam.cz
Nezabudnite spomenúť že voláte z WebyNaPredaj.sk
Pridané 30-03-2024

Podobné inzeráty