Predám zabehnutý affiliate web

Predaj

Popis

Predám pripravený, zabehnutý, ziskový affiliate web zameraný na predaj liekov, doplnkov stravy, zdravej výživy, lekárenský tovar a súvisiace produkty či služby so zdravým. Zabehnutý affiliate web fungujúci na systéme wordpress. Jednoduchá editácia, úprava či nahrávanie produktov a PR článkov. Súčasťou je registrácia v afiliate systéme Dognet (affiliate systém so zazmluvnenými dodávateľmi), FB profil a Instagram profil. Výborné SEO, registrovaný v katalógoch. Doména a hosting je súčasťou.

Výhodou je, že obsah t.j. predaj lekárenského tovaru a pod. bude stále aktuálny a vyhľadávaný, predávate bez nutnosti riešiť skladové zásoby či doručovanie tovaru, predávať môžete neobmedzené množstvo tovaru dodávateľov, ktorých už máte zazmluvnených.

(Affiliate predaj = zo získaných objednávok dostávate províziu od dodávateľa bez nutnosti zasielať a fakturovať tovar a vybavovať prípadné reklamácie, bez potreby skladu).

Zároveň môžete na webe ponúkať službu reklamnej plochy, či predávať svoj skladový tovar a produkty, web je ideálny aj pre blogerov a umožňuje viacero možností príjmu. Vhodný pre začínajúcich podnikateľov ako aj zabehnutých podnikateľov ako zdroj hlavného či vedľajšieho príjmu.

Špecifické detaily inzerátu

Návštevnosť mesiac/ 1540
Cena: 1 850
Telefón:: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z WebyNaPredaj.sk
Pridané 07-04-2021
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty