predam eshopy s obuvou Inzerát je neaktuálny

Kategória

Eshop

Popis
Ponukám na predaj dva eshopy s dámskou obuvou. Obchody boli založené v roku 2015 a v ponuke majú cez 2000 produktov. V obchodoch je príjemná vysoká ma
Ponukám na predaj dva eshopy s dámskou obuvou. Obchody boli založené v roku 2015 a v ponuke majú cez 2000 produktov. V obchodoch je príjemná vysoká marža. Posledný rok a pol na obchody nemám čas, preto väčšinu roku nebolo možné tovar objednávať. Obchody ale boli stále zapnute. Obchody potrebujú novu majiteľku, ktorá sa o ne bude starať. Pracovať so sociálnymi sieťami a starať sa o svojich zákazníkov. Nového majiteľa by mala zaujímať móda a veci s tým súvisiace.
Aktuálna Covid situácia obchodom vôbec neškodí, naopak, dosť výrazné im pomáha. Cena za oba obchody spolu je len 5500€. Návratnosť pri tejto cene bude okolo jedného roku. Novy majiteľ ale muší byľ aktívny. Nového majiteľa zaučím ako eshopy spravovať a viesť aby čo najrýchlejšie rástli a boli úspešné. Zaučím ho do vedenia eshopov. Obchody sú ideálne pre ženu na materskej alebo popri zamestnaní. K eshopom sú kontakty na dodávateľa a ďalších dodávateľov, ktorých som za roky našiel. Komplet know-how aby ste boli úspešný. Na správu eshopu treba živnosť alebo s.r.o.. Ak mate seriózny záujem, píšte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Prajem príjemný deň.

Špecifické detaily inzerátu

Návštevnosť mesiac/: 5000
Obrat rok/: 10000

Cena

5 500

Pridal

Neregistrovaný inzerent

Lokalita

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 308
Zobrazené: 46
Pridané 18-10-2021
Inzerát expiruje: 18-10-2022